Etkinlikler

Odamız konferans salonunda yapılan törenle önceki dönem Oda Başkanımız ve halen TÜRMOB Denetleme Kurulu Başkanı Yeminli Mali Müşavir Kemal Tığoğulları’na “Onursal Başkanlık” ve “Onur Kurulu Üyeliği” belgeleri Oda Başkanımız İhsan AKAR tarafından takdim edildi. Ayrıca Yeminli Mali Müşavirlik Mesleğinde 20. yılını dolduran üyelerimiz Yeminli Mali Müşavir Mehmet Zeki Şahin, Yeminli Mali Müşavir Ali KARA, Yeminli Mali Müşavir Ahmet ŞANLI ve Yeminli Mali Müşavir Mehmet Ergun YALVAÇ’ a 20. Yıl Plaketleri takdim edilmiştir. (29.05.2024)
Odamız konferans salonunda Oda Başkanımız İhsan AKAR’ın açılış konuşmasıyla başlayan ve Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU’nun “Dezenflasyon Sürecinde Ekopolitik Bir Söyleşi. (Türkiye ve Dünya Ekonomisi ) konulu bir sunum gerçekleştirilmiştir. Konuşmacı Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU’nun plaketini ise Odamız Üyesi Yeminli Mali Müşavir Sedat YALÇIN takdim etmiştir. (29.05.2024)
Gaziantep YMM Odası hizmet binası açılışı ve 131. YMM Oda Başkanları Kurulu toplantısı Gaziantep’te gerçekleştirilmiştir. Açılışa ve toplantıya Oda Başkanımız İhsan AKAR katılmıştır. (10-12 Mayıs 2024)
Oda Başkanımız İhsan AKAR, Odamız Üyesi YMM Ahmet TOKSOY’u yeni ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. (15.05.2024)
Odamız Mevzuat İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Üyeleri aylık toplantısı yapıldı. (08.05.2024)
Odamız konferans salonunda, Oda Başkanımız İhsan AKAR’ın açılış konuşması ile başlayan seminer Odamız Üyeleri YMM Mesut ATABEY, YMM Mehmet GÜNAY ve YMM Mehmet ÇOLAKOĞLU’nun sunumlarıyla, “Soru ve Cevaplarla 2023-2024 Yılları Enflasyon Düzeltmesinde Özellikli Hususlar – Excel’de Hesaplamalar Ve Uygulamalar” konulu sunumları ile devam etmiştir. Oda üyelerimiz ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleşen seminer mesleğimiz açısından faydalı bir toplantı olmuştur. (17.04.2024)
Oda Başkanımız Sayın İhsan AKAR, Ankara’da görev yapan Odamız üyeleri Vergi Baş Müfettişleri Murat ÇAĞLAR ve Hidayet MAGAT’a ofislerinde, ayrıca TÜRMOB Denetleme Kurulu Başkanı Odamız üyesi YMM Kemal TIĞOĞULLARI’nı TÜRMOB’da bulunan ofisinde ziyarette bulundu. (04.04.2024)
Ramazan vesilesi ile, Oda Başkanımız Sayın İhsan AKAR ve Başkan Yrd. Yakup KAYIHAN BUSİAD, Vergi Müfettişleri Derneği, BSMMO ve Bursa MDBDerneği davetlerine katılım sağlamışlardır. Ayrıca 03.04.2024 tarihinde de Oda Başkanımız Sayın İhsan AKAR TÜRMOB’ta yapılan 95. Başkanlar Kurulu toplantısına ve iftar davetine katılmış, sonrasında diğer YMM Oda Başkanları ile T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR ile görüşmüşlerdir. (04.04.2024)
Oda Başkanımız İhsan AKAR TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Serdar Atilla ERDEM’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.(26.03.2024)
BİMED, GESİAD,MARSİFED önceki dönem başkanı TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Sayın Ramazan KAYA Oda Başkanımız Sayın İhsan AKAR’a ziyarette bulundu. (26.03.2024)