BİR DÖNEM DAHA BİTİYOR

Saygıdeğer Meslektaşlarım, Değerli Ziyaretçilerimiz

 

28-29 Mayıs 2022  tarihinde yapılan 25. Olağan Genel Kurul sonrasında  oluşan  ve 2022-2025 döneminde görev yapacak olan Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu,  03 Haziran 2022  tarihinde yapılan işbölümünü müteakiben göreve başlamış bulunmaktadır.

Yeminli Mali Müşavirler,  1989 yılından itibaren geçen 33 yıl içinde işletmelerin finansal tablolarının denetimini ve tasdik işlemlerini başarıyla yerine getirmiş olup kamu ve özel sektörün güvenini kazanmıştır. Yönetim Kurulu olarak amacımız, devletimizin  ve   işletmelerin  hizmetinde olan Yeminli Mali Müşavirlerin bundan sonra da denetim, tasdik, danışmanlık ile eğitim hizmetleri başta olmak üzere her türlü mesleki faaliyeti  başarıyla sürdürebilmesi için gerekli ortamın oluşmasına katkı sunmak olacaktır.

Odamızın, Kurulları ile  Komisyonları; 128’i çalışanlar listesinde kayıtlı olmak üzere toplam  184 üyemizle birlikte, çalışmalarını uyum içinde sürdürecek olup hizmet odaklı, şeffaf, kapsayıcı ve katılımcı anlayışla mesleğimize, meslektaşlarımıza, vergi mükelleflerine ve kamu otoritelerine  faydalı hizmetler vermeye devam edecektir.

Yönetim Kurulumuza göstermiş olduğunuz güven için teşekkür eder; herkese sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

 

İhsan AKAR

Bursa YMMO Bşk.

ase

2022 Yılı mesleğimiz ve meslektaşlarımız açısından umutlarla dolu olsun.